
Eigenlijk zeggen de foto’s genoeg. Maar dit ben ik:
Als echt levensgenieter ben ik ontzettend dankbaar voor mijn creatieve talenten. Ik houd van kleur, creëren, inspireren en onderwijzen. En laat ik dat nou allemaal kunnen doen binnen dit bedrijf!
Humor en gek doen is mijn tweede natuur. Het volwassen leven is al serieus genoeg. En met mijn hooggevoeligheid en diepzinnigheid, geeft humor en gek doen mij de ruimte om even adem te halen. Ik houd van mijn twee kinderen die net zo theatraal zijn als ik. En wat ben ik dankbaar voor mijn technische vent die totaal niet van knutselen houdt. Maar wat kan hij klussen zeg en we hebben altijd goede wifi!
Dienen in de kerk is waar ik voor gemaakt bent. Net zoals het dienen van andere en hun laten groeien in hun gaven en talenten. Ik houd ervan. En het maakt me ontzettend blij.
Ik houd van lekker eten, koken, schrijven en coachen. Ik plak graag plaatjes, ben dol op kringlopen en laat graag overal mijn creativiteit zien. Of het nou gaat om decoratie in huis of kleren. Alleen haren kan ik niet… ik ben al blij als mijn kind een halfbakken knot op dr hoofd heeft.
In 2013 ben ik afgestudeerd aan het conservatorium te Zwolle. Ik heb vervolgens jaren lang muziek en kunstlessen gegeven op de middelbare school. Maar twee kinderen verder was het tijd om het onderwijs los te laten. Maar het lesgeven gelukkig niet. Want jouw zien groeien maakt mij dolgelukkig! Daarnaast heb ik aan de Abundant Life Church een leadership Academy gevolgd en heb me daar gespecialiseerd in worship and creative arts. In 2021 heb ik een opleiding tot pastoraal coach afgerond.
Je maakt mij altijd blij met gekleurde pennen en gekke sokken. Ook houd ik van wraps met salami en ben ik dol op sushi.
Nou dat was het denk ik 😉
Liefs Barbara